RSS
czwartek, 22 maja 2014

Zegarki to też świetna biżuteria, którą wiele osób nosi codziennie. Zegarek jest traktowany jako praktyczny element biżuterii, dlatego tak chętnie jest on kupowany. Zdarza się, że są pasjonaci noszenia czasomierza tak wielcy, że mają po kilka egzemplarzy na swoich półkach (lub noszą po dwa na raz na ręce).

Jednak jakich kamieni używa się do ozdabiania zegarków? W domyśle zegarków damskich, bo w męskich raczej to nie potrzebny element.

Na przykład w zegarkach marki Casio z kolekcji Sheen można zobaczyć kryształki Swarovskiego.

 

Natomiast w zegarku Certina C004.210.16.056.00 na tarczy, w punkcie indeksu wskazującego godzinę 12 znajdziemy prawdziwe diamenty. Do zegarka jest dołączony odpowiedni certyfikat to potwierdzający.

 

Jednak w największej części zegarków wszystkie ozdobne kamienie to cyrkonie. Nie jest to kiepskie rozwiązanie, ponieważ cyrkonie też ładnie prezentują się w słońcu. Bardzo rzadko zdarza się, aby w zegarkach w celach ozdobnych dodawane były kamienie naturalne. Można znaleźć takie edycje limitowane w gamie zegarków Rolex, lecz nie będą one dla każdego.

 

Zegarki z różnymi ozdobnymi kamieniami można znaleźć między innymi na http://www.zegarek.net/zegarki/damskie/index.html. Mając większy wybór zawsze możemy znaleźć interesujące nas rzeczy, jak w tym wypadku zegarki z różnymi kamieniami ozdobnymi.

 


16:48, avadoraa
Link Dodaj komentarz »