Blog > Komentarze do wpisu

Jak kupić pierścionek z brylantem?

Biżuteria to nieodłączony dodatek naszych strojów, nosimy ją zarówno na co dzień jak i na jakieś większe okazje. Panie do pracy wybierają zwykle bardziej klasyczne zestawy, czyli jakieś drobne kolczyki oraz delikatny łańcuszek z zawieszką. Natomiast na wieczór lubimy się wystroić i chcemy wyróżniać się z tłumu. Wtedy też wybieramy długie połyskujące kolczyki oraz duże kolie.


Jeżeli szukasz jakiegoś uniwersalnego dodatku na każdą okazję. Jeśli chcesz mieć oryginalną i zarazem klasyczną biżuterię, którą będą pożądały inne kobiety to wybierz pierścionek z brylantem. Owszem nie jest to mały wydatek, ale moim zdaniem lepiej jest mieć jeden bardzo porządny pierścionek niż kilka byle jakich.

A na co zwracać uwagę podczas zakupu takiego pierścionka?


Przede wszystkim zawsze kupuj u renomowanych jubilerów, musisz wiedzieć, że każdy brylant powinien mieć wystawiony certyfikat. Jeżeli sprzedawca nie będzie chciał Ci go dać to lepiej będzie, jeśli zrezygnujesz z takiego zakupu. Poza tym kupując pierścionek z brylantem zwracaj uwagę na czystość kamienia, nie powinien on mieć żadnych uszczerbków ani zarysowań. A jeżeli znajdziesz takowe to oczywiście cena takiego pierścionka musi być adekwatna. Po trzecie cena będzie uzależniona od wagi kamienia.


Moim zdaniem najładniejsze są te klasyczne pierścionki, w których jedyną ozdobą jest właśnie brylant. Białe lub żółte złoto oraz jedno oczko to klasa, styl i elegancja.

środa, 14 sierpnia 2013, avadoraa

Polecane wpisy

  • Biżuteria złota

    Biżuteria już od wieków zdobi nasze ciała. Zarówno kobiety jak i mężczyźni chętnie noszą wyroby ze złota i srebra. W naszych szkatułkach znajdują się modne i kl

  • Biżuteria srebrna

    Kobiety uwielbiają różnego rodzaju błyskotki, biżuteria w dzisiejszych czasach może być noszona bez względu na porę dnia i okazję, wystarczy tylko dobrać odpowi

Komentarze
drugiburak
2013/08/14 20:29:11
byle kamień wielkości cegły!
-
ma.li.1993
2014/01/06 23:53:23
Bardzo interesujący blog z dobrą, merytoryczną treścią. :) Najbardziej spodobał mi się ten post. Ciekawe podejście i bardzo przydatna treść. Zapraszam na swoją stronę internetową, na której prezentuje różne ozdoby, między innymi pierścionki zaręczynowe oraz różne surowce jubilerskie.