Blog > Komentarze do wpisu

Biżuteria złota

Biżuteria już od wieków zdobi nasze ciała. Zarówno kobiety jak i mężczyźni chętnie noszą wyroby ze złota i srebra. W naszych szkatułkach znajdują się modne i klasyczne błyskotki. Biżuteria to także doskonały pomysł na prezent, chyba żadna pani nie wyobraża sobie zaręczyn bez jakiegoś pierścionka. 

Jeżeli chodzi o wybór to Polacy bardzo chętnie kupują wyroby ze złota, jest to ponadczasowy i zawsze modny detal, który warto mieć w swojej szufladzie. Ja również lubię złotą biżuterię, nie mniej jednak noszę ją częściej na wiosnę, zimą i jesienią niż latem. Do mojej karnacji bardziej pasuje srebrny kolor, ale bardzo często łączę ze sobą te dwa metale. W dzisiejszej modzie praktycznie wszystko jest dozwolone, na jednym ręku można mieć zarówno złotą jak srebrną bransoletkę, mało tego często można znaleźć w sklepach takie gotowe wyroby w których jest połączenia złota ze srebrem.

Typowa złota biżuteria nadaje się na każdą okazję, jakieś drobne kolczyki i łańcuszek zawsze można mieć na sobie. Możemy w nich chodzić do pracy i szkoły bez żadnych obaw. Jeżeli chcemy kupić swojej córce kolczyki to pierwszy komplet najczęściej jest właśnie ze złota. Panowie wybierając biżuterię dla swoich kobiet także chętniej wybierają złote produkty. I chociaż ich cena nie należy do najniższej to warto jest zainwestować. Takie na przykład złote kolczyki to koszt od 200 złotych w górę, łańcuszek to cena od 400 złotych w górę. Jakąś drobną zawieszkę czy skromny pierścionek z cyrkonią można już kupić za około 100 złotych. 

poniedziałek, 01 lipca 2013, avadoraa

Polecane wpisy

  • Jakie kamienie można znaleźć w zegarkach?

    Zegarki to też świetna biżuteria, którą wiele osób nosi codziennie. Zegarek jest traktowany jako praktyczny element biżuterii, dlatego tak chętnie jest on kupow

  • Jak kupić pierścionek z brylantem?

    Biżuteria to nieodłączony dodatek naszych strojów, nosimy ją zarówno na co dzień jak i na jakieś większe okazje. Panie do pracy wybierają zwykle bardziej klasyc